Найти на сайте:


параметры поиска

Землеустроитель

Автор: Land Development
Просмотры: 868
Опубликовано: 1004 дня назад (9 марта 2014)
Рубрика: Без рубрики
+1
Голосов: 1
Расскажите друзьям:

Дорогие друзья !

Сегодня поздравляю всех землеустроителей с их праздником. Смотрите что пишут о празднике и кто такие землеустроители...

"Национальный официальный профессиональный праздник, который отмечается на Украине, ежегодно, во вторую субботу марта месяца. Впервые этот профессиональный праздник украинских землеустроителей отмечался в 2000 году.
Профессиональный праздник «День землеустроителя Украины» был установлен Указом Президента Украины Леонида Кучмы. Решение президента было весьма своевременным в свете проведения на Украине земельных реформ по рациональному использованию и сохранению земельных природных ресурсов." Источник - Википедия.

"В народі приказку придумали - «землеміри п’ють без міри». Так склалося, що в нашій області професія інженера-землевпорядника не відноситься до престижних і високооплачуваних. Особливо це стосується держслужбовців та працівників бюджетних установ. Саме тому з’явилась приватна землевпорядна проектна організація.

Найбільші проблеми в роботі створює недосконалість нормативно-правової бази, коли у трьох землевпорядників з одного й того ж питання можуть виникнути три різні думки. При цьому, для професіоналів надзвичайно важливо прийти до спільного рішення. Але ж як можна простому селянину пояснити проблеми законодавства? Прикро, коли не маєш змоги допомогти людині у вирішенні її питання, а ще більше - коли не знаєш, яким чином розтлумачити неможливість вирішення тієї чи іншої ситуації. Також важко буває, коли приходять контролюючі органи і намагаються оцінювати твою роботу так, наче ти вже завідомо злочинець і завжди тільки й мав на думці, що нанести шкоду й збитки державі." Джерело - http://erve.ua/focus/interview/zemlevporyadnik_musit_vm_ti_sp_lkuvatis_c_people

"Робота землевпорядника – це, переважно, визначення та фіксація меж, проте в час, коли Україна переживає буремні зміни, ми просимо професіоналів нашої галузі не проводити межі у своїх серцях і берегти свою людську та професійну гідність. Де б ми не народилися, якими б мовами не спілкувалися у повсякденному житті і яких політичних поглядів ми б не притримувалися, ми всі повинні пам’ятати, що Україна у нас одна і є нашим великим спільним домом – від Ужгорода до Луганщини, від Новгород-Сіверщини до мису Фіолент. Саме зараз нам слід уважно слухати один одного і приймати рішення спільно, без емоцій та розмахувань прапорами.

Економіка України зараз у ненайкращому стані, проте ми повинні усвідомлювати, що доступ до земельних ресурсів – це одна із фундаментальних основ добробуту, адже саме з одержання земельної ділянки розпочинається будь-який реальній бізнес, створення промислового підприємства, вирощування хлібу або будівництво житла."
Джерело - Асоціація «Земельна спілка України».

Начни свое дело сейчас | ЧОМУ ВЛАСНИКИ ВІДДАЛЯЮТЬСЯ ВІД ЗЕМЛІ?
Комментарии (0)О проекте / Авторам / Реклама / АгроМаркет / АгроТорги / Партнеры / Доп.услуги / Контакты / Карта сайта / Архив
Twitter Facebook