Найти на сайте:


параметры поиска

Сканування електронних копій документів для проведення державної реєстрації прав

Автор: Land Development
Просмотры: 764
Опубликовано: 977 дней назад (2 апреля 2014)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Расскажите друзьям:

Частиною третьою статті 16 Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (далі — Закон) визначено, що разом із заявою про державну реєстрацію прав та їх обтяжень у паперовій формі подаються оригінали документів, необхідних для державної реєстрації прав та їх обтяжень, їх копії, засвідчені в установленому порядку.
Державний реєстратор приймає рішення на підставі оригіналів документів, які подаються для державної реєстрації прав, та копії документів, які пред'являються. Крім того, державний реєстратор перевіряє наявність копій поданих документів та правильність їх засвідчення.
У державній реєстрації прав може бути відмовлено у разі, зокрема, якщо подані документи не відповідають вимогам, встановленим Законом, або не дають змоги встановити відповідність заявлених прав документам, що їх посвідчують (пункт 4 частини першої статті 24 Закону).
Пунктом 1 наказу Міністерства юстиції від 02 квітня 2013 року № 607/5 (продовження - http://landdevelopment.com.ua/ua/korisna-informatsiya/item/88-2014-04-02-registration-and-scan-ua ).

Державна реєстрація землі в Україні спрощується та удосконалюється | Землю фермерського господарства необхідно переоформити
Комментарии (0)О проекте / Авторам / Реклама / АгроМаркет / АгроТорги / Партнеры / Доп.услуги / Контакты / Карта сайта / Архив
Twitter Facebook