Найти на сайте:


параметры поиска

Скільки коштує планета Земля?

Автор: Land Development
Просмотры: 621
Опубликовано: 956 дней назад (23 апреля 2014)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Расскажите друзьям:

Американський вчений Ґрег Лафлін з допомогою власної формули обчислив вартість нашої планети. За його оцінками, Землю можна купити за п’ять квадрильйонів доларів. Астрофізик в першу чергу враховував вік небесного тіла – чим старша планета, тим вище її вартість. Далі йдуть менш істотні, на думку вченого, чинники: маса, кількість енергії, що виділяється небесним тілом та температура поверхні.

Таким чином, чим придатніша планета для існування на ній життя, тим дорожче вона коштує. Не дивно, що Земля виявилася найдорожчою планетою у Всесвіті, адже лише на ній не просто існує, а активно розвивається життя. Вартість нашої планети Лафлін оцінив у 5 квадрильйонів доларів (число з 15 нулями).
Американський учений заявив, що досліджувати необхідно лише ті планети, які за його формулою коштують дорожче ста мільйонів доларів – на його думку, такі небесні тіла найбільш придатні для можливого переселення на них населення Землі. Відзначимо, що вартість Марса склала всього 15 тисяч доларів, а Венеру зовсім можна забрати безкоштовно.

Відео-матеріл: http://landdevelopment.com.ua/ua/korisna-informatsiya/item/119-2014-04-23-cost-earth

Сегодня поистине глобальный праздник - Международный день Земли | Перші звільнення в Держземагенстві
Комментарии (0)О проекте / Авторам / Реклама / АгроМаркет / АгроТорги / Партнеры / Доп.услуги / Контакты / Карта сайта / Архив
Twitter Facebook