Найти на сайте:


параметры поиска

Питання від Євгенія: Доброго дня! Чи може учасник АТО отримати земельну ділянку не за місцем реєстрації місця проживання, а в іншій області чи регіоні? Якщо так, то яким чином?

Автор: Land Development
Просмотры: 2679
Опубликовано: 606 дней назад (13 апреля 2015)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Расскажите друзьям:

Питання від Євгенія: Доброго дня! Чи може учасник АТО отримати земельну ділянку не за місцем реєстрації місця проживання, а в іншій області чи регіоні? Якщо так, то яким чином?

Відповідь від землевпорядника сайту landdevelopment.com.ua:

Надання у власність земельних наділів військовослужбовцям, які беруть або раніше брали участь у проведенні антитерорестичної операції, здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, що посвідчує його участь в АТО.

Відповідно до статті 122 Земельного кодексу України, Держземагентство України та його територіальні органи передають у власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Розпорядження землями комунальної власності в населених пунктах здійснюється сільськими, селищними та міськими радами.

Чинне законодавство не забороняє отримання земельної ділянки не за місцем реєстрації (прописки). Якщо ви отримали відмову дізнайтесь на підставі якої норми закону. Ви можете отримати безоплатно земельну ділянку в будь-якій області на всій території України.

Учасники АТО (особисто або через представника за довіреністю), зацікавлені в отримані земельних ділянок у власність, додають такі документи до клопотання:

— копію паспорта;

— копію ідентифікаційного коду;

— документ, що підтверджує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

Для отримання ділянок під садівництво чи ведення особистого селянського господарства – до Головного управління Держземагентства у відповідній області.

Для отримання ділянок під будівництво документи подають до органу місцевого самоврядування (до сільських, селищних, міських рад).

Держземагентство роз’яснює кроки, які потрібно здійснити для отримання земельних ділянок:

1. Подання клопотання військовослужбовця про надання дозволу на розробку землевпорядної документації до відповідного органу виконавчої влади або місцевого самоврядування;

2. Прийняття рішення про надання дозволу на розробку документації із землеустрою;

3. Розробка землевпорядної документації;

4. Погодження землевпорядної документації;

5. Реєстрація земельної ділянки в Державному земельному кадастрі;

6. Рішення про затвердження землевпорядної документації та передачі земельної ділянки у власність;

7. Реєстрація права власності на земельну ділянку в Укрдержреєстрі.Додаткова інформація

Держава Україна гарантувала кожному громадянину України право на безкоштовне отримання земельних ділянок різного цільового призначення.

Гранична площа земельної ділянки, яку можна безкоштовно приватизувати, встановлена законодавством України і становить:

а) для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих

на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство

б) для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектарів

в) для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара

г) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських споруд у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара

г) для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара

е) для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара (ст. 121 ЗКУ)


Джерело: http://landdevelopment.com.ua/ua/korisna-informatsiya/item/492-2015-04-13-about-land

Разъяснение Госземагенства относительно земельного сервитута | Вопрос от Дарины:Мне нужно получить консультацию по поводу договора о прекращению аренды земли по согласию сторон. Заранее спасибо!
Комментарии (0)О проекте / Авторам / Реклама / АгроМаркет / АгроТорги / Партнеры / Доп.услуги / Контакты / Карта сайта / Архив
Twitter Facebook