Найти на сайте:


параметры поиска

Ноатриусы имеею право регистрировать договора аренды на землю

Автор: Land Development
Просмотры: 1831
Опубликовано: 516 дней назад (10 июля 2015)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Расскажите друзьям:

Отже, відтепер, для проведення державної реєстрації права оренди земельної ділянки, право власності на яку зареєстроване до 01 січня 2013 року, заявник подає органові державної реєстрації прав або нотаріусу, як приватному так і державному:

- заяву про державну реєстрацію прав та їх обтяжень (щодо іншого речового права);

- документ, що посвідчує особу заявника (пред’являється), копія надається;

- копію реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків, крім випадків, коли фізична особа через свої релігійні або інші переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку, офіційно повідомила про це відповідним органам державної влади та має відмітку в паспорті громадянина України.

- документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав;

- документ про сплату адміністративного збору;

- договір оренди землі.

Таким чином, прийняття даних нормативно-правових актів дозволить значно пришвидшити та спростити порядок державної реєстрації прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Завдяки цьому громадяни зможуть самостійно обирати звернутися їм до державного реєстратора чи до нотаріуса, ліквідуються черги при реєстрації вищезазначених договорів, збільшиться оперативність реєстрації і якості послуг за рахунок збільшення конкуренції. Крім того, такі зміни до законодавства сприятимуть більш ефективному використанню земель сільськогосподарського призначення суб’єктами господарювання, і як наслідок, додатковим надходженням до Державного бюджету та місцевих бюджетів.

Для додаткової консультації, Ви можете звернутися до нас - http://landdevelopment.com.ua/ua/kontakti

З повагою,
сертифікований землевпордяник
Святослав Жмуцький

Сколько земли можно приватизировать ? | Сільське господарство у цифрах в Україні
Комментарии (0)О проекте / Авторам / Реклама / АгроМаркет / АгроТорги / Партнеры / Доп.услуги / Контакты / Карта сайта / Архив
Twitter Facebook