Найти на сайте:


параметры поиска

Екс-міністр агрополітики Присяжнюк оголошений в розшук

Автор: Land Development
Просмотры: 612
Опубликовано: 970 дней назад (8 апреля 2014)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Расскажите друзьям:

Печерський районний суд Києва надав дозвіл на затримання колишнього міністра аграрної політики та продовольства України Миколу Присяжнюка з метою його приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

У повідомленні наголошується, що Головне слідче управління Генпрокуратури розслідує кримінальну виробництво за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України стосовно екс-міністра аграрної політики та продовольства України.

"Поки колишній високопоставлений чиновник підозрюється у заволодінні коштами Аграрного фонду в сумі майже 540 млн грн, які були виділені державою для закупівлі об'єктів державного цінового регулювання цукру-піску", - йдеться в повідомленні.

За даними міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, зокрема, у екс-міністра аграрної політики Присяжнюка вилучено 286 тис. дол., 659 тис. грн, кілька наручних годинників відомих іноземних брендів.

Джерело: сайт УНІАН. http://landdevelopment.com.ua/ua/korisna-informatsiya/item/99-2014-04-08-prisagnuk

Топ 10 экспортеров зерновых из Украины | Кабмин назначил главу Госземагентства: Сергей Рудык
Комментарии (0)О проекте / Авторам / Реклама / АгроМаркет / АгроТорги / Партнеры / Доп.услуги / Контакты / Карта сайта / Архив
Twitter Facebook