Найти на сайте:


параметры поиска

Доручення без мети: для чого нове керівництво Держземагентства збирає інформацію про землю ?

Автор: Land Development
Просмотры: 1045
Опубликовано: 941 день назад (7 мая 2014)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Расскажите друзьям:

Голова Держземагенства – Сергій Рудик доручив начальникам Головних управлінь Держземагенства у областях та місті Києві надати наступну інформацію до 15 травня 2015 року:

нанесені на актуалізовану планово-картографічну основу (масштаб не дрібніше 1:10000) у розрізі сільських, селищних, міських рад структуру земель сільськогосподарського призначення у розрізі угідь, відобразивши землі та земельні ділянки:

· надані у власність та користування для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства (в тому числі на умовах оренди) з кадастровими номерами, відобразивши масиви земельних ділянок та земельних часток (паїв), що орендуються сільськогосподарськими підприємствами;

· надалі у власність (користування) без кадастрових номерів;

· не надані у власність та користування;

· земельні ділянки, які використовуються на підставі документів, що не зареєстровані в державному реєстрі земель, зокрема на підставі (тимчасових договорів», укладених з місцевими органами влади, договорів сервітуту, емфітевзису, а також рішень органів влади, на підставі яких не укладені відповідні угоди або не були видані державні акти, інших документів, які не передбачені чинним законодавством;

· що використовуються не за цільовим призначенням;

· невитребувані земельні частки (паї);

· землі колективної власності (господарські двори) та інші землі, які підлягали приватизації, однак не були розподілені між власниками земельних часток (паїв) (сіножаті, пасовища, багаторічні насадження) тощо.

В експлікаціях до планово-картографічних матеріалів відобразити площу (орієнтовну площу) земель та земельних ділянок, їх цільове призначення, кадастрові номери (за наявності), підстави передачі земельних ділянок у користування, в тому числі на умовах ореади (номер та дата прийняття рішення, (розпорядження) про передачу земельної ділянки, номер та дата правовстановлюючих документів), а також дані щодо орендарів (назва та код ЄДРПОУ).

Відобразити на окремій планово-картографічній основі земельні ділянки, які за останні 5 років передані у власність та користування, в тому числі на умовах оренди, із земель лісогосподарського, рекреаційного призначення та земель водного фонду.

Крім того, в Інструкціях до виконання даного доручення іде мова про персональну відповідальність за підготовку матеріалів.

За неофіційною інформацією фахівців у галузі землевпорядкування, таке завдання виконати (якісно, з користю для справи) - неможливо!

В Україні станом на 01.01.2012р. число селищ міського типу - 885, сільських рад - 10 278. І навіщо ж тоді "прозора" Національна кадастрова система ? Висновки робіть самі…

Джерело: доручення 215/3-14-025 від 25.04.2014 р. Держземагенства, форуми.

Точное земледелие (часть 4): электронная карта поля своими руками | Польові шляхи та невитребувані паї
Комментарии (0)О проекте / Авторам / Реклама / АгроМаркет / АгроТорги / Партнеры / Доп.услуги / Контакты / Карта сайта / Архив
Twitter Facebook