Найти на сайте:


параметры поиска

Чи буде ефективна діяльність Всеукраїнської аграрної ради ?

Автор: Land Development
Просмотры: 614
Опубликовано: 964 дня назад (18 апреля 2014)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Расскажите друзьям:

Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка зустрівся з аграріями-представниками всіх регіонів України.

Відео-матеріал - http://landdevelopment.com.ua/ua/korisna-informatsiya/item/113-2014-04-18-agriculture-council

У зустрічі також взяв участь заступник міністра аграрної політики та продовольства Андрій Дикун. Під час вступного слова Ігор Швайка озвучив своє бачення розвитку сільського господарства в умовах сьогодення. Зі свого боку аграрії – представники всіх регіонів України – запропонували створити Всеукраїнську аграрну раду, яка матиме галузеву та територіяльну спрямованість, а також формуватиме проєкти рішень і подавати їх для затвердження.
"Для міністерства важливо, щоби в аграрному секторі існувала інституція, яка буде напрацьовувати проєкти рішень і пропонувати їх для спільної реалізації з міністерством", – зазначив Ігор Швайка.

Міністр підтримав ідею створення Всеукраїнської аграрної ради, яку запропонували присутні на зустрічі. Було вирішено, що вона розпочне роботу найближчим часом. Після основної частини заходу спілкування продовжилося у форматі діалогу. Аграрії висловили міністру своє занепокоєння щодо питань реєстрації договорів оренди землі, проблеми корупції в регіонах України та порушили питання механізмів державної підтримки в аграрному секторі та розвитку сільськогосподарської кооперації.

Варто нагадати, що на тижні Ігор Швайка, звертаючись до керівників обласних управлінь земельного відомства, зазначив: “Наші ідеологічні настрої та устремління мають бути однаковими на лінії Уряд – Міністерство – Держземагентство. Мене непокоїть велика кількість скарг щодо непрозорості земельних відносин. Отже, кадрові зміни, причому кардинальні, будуть. Дієвим інструментом боротьби з корупцією стане істотна зміна кадрового складу. Водночас ми радо підтримаємо тих, хто свої знання, досвід та навички цілком та повністю віддаватимуть державі”.

Ігор Швайка провів паралель реєстрації земельних ділянок з відлагодженою роботою метрополітену, яким він щодня користується. “Реєстрація землі повинна проходити бездоганно, швидко та просто, як отримати жетон в автоматі метрополітену”, – підкреслив Міністр.


Джерело: сайт Мінагрополітики.

Новое разъяснение Укргосреестра относительно регистрации договоров аренды | Зерновой мини элеватор для небольших фермерских хозяйств
Комментарии (0)О проекте / Авторам / Реклама / АгроМаркет / АгроТорги / Партнеры / Доп.услуги / Контакты / Карта сайта / Архив
Twitter Facebook