Найти на сайте:


параметры поиска

Аграрний форум висловив недовіру новому міністру Мінагрополітики

Автор: Land Development
Просмотры: 817
Опубликовано: 972 дня назад (12 апреля 2014)
Рубрика: Без рубрики
0
Голосов: 0
Расскажите друзьям:

II всеукраїнський аграрний форум створив страйковий комітет на випадок продовження бездіяльності влади у вирішенні проблем аграріїв.

Таке рішення сьогодні було проголосоване більшістю учасників агрофоруму, передає Еспресо.TV з посиланням на "РБК-Україна".

Головою комітету призначений Геннадій Новіков, голова Аграрного союзу України, а першим заступником - Микола Миркевич (президент асоціації фермерів і приватних землевласників). "Це рішення було прийнято на всяк випадок, що якщо влада далі буде ігнорувати тих людей, які тут збираються", - пояснив президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

Аграрії дали владі два тижні для того, щоб їх позицію нарешті врахували. За цей час керівники асоціацій повинні зустрітися з керівництвом держави та обговорити наявні проблеми. "Якщо нічого не буде зроблено, то будуть дуже серйозні кроки з боку страйкового комітету", - додав Козаченко.

Раніше під час III аграрного форуму (він об'єднав близько 500 сільгоспвиробників), висловив недовіру міністру аграрної політики та продовольства України Ігорю Швайці - за те, що він "ігнорує інтереси агробізнесу".

Представники Мінагрополітики, в свою чергу зазначили в коментарі журналістам, що вважають дії форуму невиправданими, оскільки міністерство регулярно проводить консультації з аграріями.

Цікаво, що учора низка інформагентств, зокрема, "РБК-Україна", повідомили, що прем 'єр Арсеній Яценюк прибув у Верховну Раду у зв'язку з можливим призначенням на посаду віце-прем'єра Леоніда Козаченка (його кандидатуру Кабмін запропонував ще 27 березня).

За даними джерел Еспресо.TV, проти цього призначення виступила фракція ВО "Свобода" (членом саме цієї партії є міністр Швайка). Однопартійці вирішили, що над їхніми міністром Швайкою та його головним радником (колишнім власником агрохолдингу "Агро-віста") Олександром Мирним не потрібно ставити жодного іншого керівника.

Тож учора до розгляду в парламенті кандидатури Козаченка справа так і не дійшла.

Відео-репортаж - http://landdevelopment.com.ua/ua/korisna-informatsiya/item/107-2014-04-12-no-negotiatings

Будівництво біогазових комплексів є альтернатива природному газу | Рейдерський захват техніки !!!
Теги: земля, агро
Комментарии (0)О проекте / Авторам / Реклама / АгроМаркет / АгроТорги / Партнеры / Доп.услуги / Контакты / Карта сайта / Архив
Twitter Facebook